Ładowanie...

Za nami pierwsza kolejka GLPN

• autor: bohomazy2013, 2015-05-22 09:51

Zmagania w ramach GLPN z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością. Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się 11 drużyn z różnych zakątków naszej pięknej gminy. Pierwsze spotkania może i nie zachwyciły poziomem ale z pewnością każdy z obecnych znalazł coś dla siebie.

Na mecz otwarcia organizator rozgrywek zaproponował niesamowitą petardę. Derby Wielowsi...choć może na wyrost z tym określeniem to jednak zawsze coś. Mix Wielowieś, który sprawił nam tyle problemów na Turnieju o puchar ligi dość gładko przegrał z połączonymi siłami Mega AutoSprint. Mixowi nie pomogła obecność takich gwiazd jak Markiz czy Bobo jednakże należy się spodziewać, że w trakcie sezonu ich forma zdecydowanie powędruje w górę.

Drugie spotkanie w którym Boho zmierzyło się z faworyzowanym Tajfunem trudno nazwać wyrównaną rywalizacją. Porażka 6:0 mówi sama za siebie...Tajfun wykorzystał stworzone sytuacje podczas gdy Boho nie potrafiąc skonstruować jakiejkolwiek kombinacyjnej akcji opierało swoją grę na długich podaniach. Pomimo kilku akcji pod bramką Tajfuna zero z przodu. Tajfun natomiast mimo korzystnego wyniku zdecydowanie musi poprawić swoją grę bo jak sądzi wielu najprostsze spotkanie mają już za sobą.

W trzecim meczu Lipie dość dzielnie stawiało czoła kolejnemu faworytowi do końcowego zwycięstwa w lidze. Ostatecznie Pauza może cieszyć się z 3 punktów które wędrują na jej konto.

W kolejnych spotkaniach doszło z naszego punktu widzenia do małych niespodzianek. Aslas uległ 0:3 Feniksowi, a Łuba Team które dołował na hali pokonał zawsze solidny zespół EFCE Dżordże 4:2.

Zespół La bomba, wielka zagadka tych rozgrywek swoją przygodę z  GLPN rozpocznie już za tydzień. Ich przeciwnikiem będzie....a jakże, nie kto inny jak Bohomazy. Już teraz zapraszamy na to spotkanie.

Teraz wybaczcie...muszę wracać do pracy.  ;)

Miłego dnia wszystkim i czego więcej....kto nie lubi tej naszej piłki niech ściera kurze w ikei.