Ładowanie...

Zapowiedź drugiej kolejki GLPN

• autor: bohomazy2013, 2015-05-27 17:18

Późno bo późno ale zawsze....już w najbliższy czwartek na orliku przy ul. Toruńskiej kolejna odsłona piłkarskiego święta z cyklu Gniewkowskiej Ligi Piłki Nożnej.

O godz. 17:30, w meczu otwarcia drugiej kolejki zmierzą się Pauza i Łuba Team. Obydwa zespoły dobrze rozpoczęły swoją przygodę w GLPN wygrywając swoje spotkania w poprzedniej kolejce. Jeśli miałbym wskazać tu faworyta to zdecydowanie byłaby nim Pauza, jednak tylko człowiek mało rozgarnięty żeby nie powiedzieć głupi mógłby na wejściu skreślać przeciwników. Łuba Team z pewnością pokażą kilka godnych zapamiętania akcji, ile z tych akcji wpadnie do siatki Pauzy zależy tylko i wyłącznie od nich.

W kolejnym spotkaniu, dla równowagi zmierzą się zespoły które poprzednie spotkania przegrały. O 18:20 naprzeciw siebie staną Dżordże i Mix Wielowieś.Zapowiada się wyrównane spotkanie, Czy ekipa Mariza sprosta oczekiwaniom? Czy też Dżordże odnajdą formę z poprzedniego sezonu? O tym przekonacie się obserwując to spotkanie do czego gorąco zachęcamy.

Godz. 19:10....ehhh co to będzie za mecz? Co tu napisać? Żaden z uczestników GLPN nie jest większą zagadką niż tajemniczy zespół La Bomba. Pojawiło się już kilka teorii spiskowych na ich temat mniej lub bardziej prawdopodobnych. Tak czy inaczej żadna z ekip biorących udział w rozgrywkach nie potrafi wiele powiedzieć o tym zespole. Rąbka tajemnicy nie chce też uchylić organizator...tyle o la Bombie. Zmierzą się oni z Waszymi  ulubieńcami, zawsze chętnymi do zabawy Bohomazami.Jako jeden z przedstawicieli Boho z tego miejsca przepraszam że nie mogliśmy odpowiedzieć na Wasze wszystkie maile z sugestiami, propozycjami dotyczącymi naszej strony...jedne były poprostu głupie na inne zaś zwyczajnie nie chciało mi się odpisywać bo były głupsze od poprzednich. Cały czas jednak jesteśmy otwarci na sensowne rozwiązania. Wracając do GLPN...z czystej ciekawości warto chyba przyjść na nasze spotkanie, bo i ile my jesteśmy dla rywali jak otwarta księga to La Bomba jak już wspomniałem jest jedną wielka zagadką.

Po tym jakże ciekawym spotkaniu organizator zaplanował pojedynek Feniksa z Mega Auto Sprintem. Pierwsze spotkania tych drużyn, ze względu na obecność dwójki zawodników wywołały w kuluarach małe kontrowersje i pojawiły się głosy o grze zawodników zrzeszonych. Temat do rozstrzygnięcia przez organizatora. Do czasu wyjaśnienia zdarzenia wstrzymam się od komentowania Podobno w dniu dzisiejszym doszło do zatrzymania 14 oficjeli FIFA...przypadek?  ;)

Na koniec Lipie zmierzy się z Tajfunem...Błękitni w spotkaniu z Pauza pokazali ze stać ich w tym sezonie na wiele. Drużyna Piotra Piernika po ostatnim gładkim zwycięstwie stanie naprzeciw bardziej wymagającego  rywala. Jak sobie poradzą? Początek spotkania o godz. 20:50...istnie europejski czas na rozgrywanie meczy.